Highland Apartments Pod Gubałówką, Zakopane, Polònia
Apartahotel a Zakopane, Polònia

Highland Apartments Pod Gubałówką

Located within 4 km of Gubalowka Mountain and 10 km of Railway Station Zakopane in Zakopane, Highland Apartments Pod Gubałówką provides accommodation with seating area.

9,2Fantàstic · 143 ressenyesZakopane, PolòniaA 6,7 km del centre de Zakopane
  • Fins a 6 persones
  • Aparcament gratis
  • WiFi gratis
  • Esmorzar
01 / 08
Highland Apartments Pod Gubałówką, Zakopane, Polònia – foto 3

Benvinguts a

Highland Apartments Pod Gubałówką

Located within 4 km of Gubalowka Mountain and 10 km of Railway Station Zakopane in Zakopane, Highland Apartments Pod Gubałówką provides accommodation with seating area. Featuring private check-in and check-out, this property also provides guests with a picnic area. There is a sun terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking.

The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a microwave, a dining area, a flat-screen TV, and a private bathroom with walk-in shower and a hair dryer. Every unit includes a kettle, while selected rooms come with a balcony and others also offer mountain views. At the aparthotel, units are equipped with bed linen and towels.

Guests at the aparthotel can enjoy a continental breakfast, and breakfast in the room is also available. Guests can take advantage of the warm weather with the property's barbecue facilities.

The area is popular for hiking and walking tours, and car hire is available at Highland Apartments Pod Gubałówką. Skiing, cycling and fishing are possible within the area, and the accommodation offers ski storage space.

Zakopane Aqua Park is 10 km from Highland Apartments Pod Gubałówką, while Tatra National Park is 12 km away.

  • Ubicació perfecta: els clients recents l'han destacat (8,8)
  • Hi ha aparcament privat gratis a l'allotjament
  • Esmorzar: Continental, Cuina: Continental · valorat amb un 8,8/10 pels clients
Entrada
De 16:00 a 22:00
Sortida
De 10:00 a 11:00

Allotjament

Habitacions i suites

Tria entre 6 tipus d'habitació a Highland Apartments Pod Gubałówką.

Apartament 1 Habitació amb Balcó i Vistes a la Muntanya a Highland Apartments Pod Gubałówką

Apartament 1 Habitació amb Balcó i Vistes a la Muntanya

  • 1 llit doble gran, 1 sofà llit
  • Per a 4 persones
  • 40 m²
  • Bany privat

This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a balcony with mountain views, this apartment also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.

  • Dutxa
  • Cuina
  • Lavabo
  • Sofà
  • Parquet
  • Tovalloles
  • +32 més
Apartament 2 Habitacions amb Vista sobre la Muntanya a Highland Apartments Pod Gubałówką

Apartament 2 Habitacions amb Vista sobre la Muntanya

  • 1 llit doble gran, 1 llit doble gran, 1 sofà llit
  • Per a 6 persones
  • 50 m²
  • Bany privat

This apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Boasting a balcony with mountain views, this apartment also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 3 beds.

  • Dutxa
  • Cuina
  • Lavabo
  • Sofà
  • Parquet
  • Tovalloles
  • +32 més
Apartament amb Vista sobre la Muntanya a Highland Apartments Pod Gubałówką

Apartament amb Vista sobre la Muntanya

  • 1 llit doble gran
  • Per a 2 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

This apartment consists of a kitchen, a seating area, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a balcony with mountain views, this apartment also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit offers 1 bed.

  • Dutxa
  • Cuina
  • Lavabo
  • Sofà
  • Parquet
  • Tovalloles
  • +31 més
Apartament amb Vista sobre la Muntanya a Highland Apartments Pod Gubałówką

Apartament amb Vista sobre la Muntanya

  • 1 llit doble gran
  • Per a 2 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

This apartment comes with a kitchen, a seating area, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The well-equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Boasting a balcony with mountain views, this apartment also features a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 1 bed.

  • Dutxa
  • Cuina
  • Lavabo
  • Sofà
  • Parquet
  • Tovalloles
  • +31 més
Apartament Deluxe a Highland Apartments Pod Gubałówką

Apartament Deluxe

  • 1 llit doble gran
  • Per a 2 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

This apartment comes with a kitchen, a seating area, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This apartment has a tea and coffee maker, a dining area, a flat-screen TV and an outdoor dining area. The unit has 1 bed.

  • Dutxa
  • Cuina
  • Lavabo
  • Sofà
  • Parquet
  • Tovalloles
  • +31 més
Apartament Deluxe a Highland Apartments Pod Gubałówką

Apartament Deluxe

  • 1 llit doble gran
  • Per a 2 persones
  • 30 m²
  • Bany privat

This apartment consists of a kitchen, a seating area, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring an outdoor dining area, this apartment also provides a tea and coffee maker, a dining area and a flat-screen TV. The unit offers 1 bed.

  • Dutxa
  • Cuina
  • Lavabo
  • Sofà
  • Parquet
  • Tovalloles
  • +31 més

Serveis

Tot el que necessites

Instal·lacions pensades per a una estada còmoda i sense preocupacions.

  • Aparcament gratis
  • WiFi gratis
  • Habitacions familiars
  • Habitacions per a no fumadors
  • Esquí
  • Barbacoa
  • Terrassa
  • Calefacció
  • Jardí
  • Esmorzar

Totes les instal·lacions

Pàrquing

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Internet

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

Cuina

  • Taula de menjador
  • Productes de neteja
  • Fogons
  • Estris de cuina
  • Bullidora elèctrica
  • Cuina
  • Microones
  • Nevera
  • Zona de cuina

Habitació

  • Roba de llit
  • Armari
  • Llits extrallargs (>2 metres)

Bany

  • Paper de vàter
  • Tovalloles
  • Bany privat
  • Lavabo
  • Assecador
  • Dutxa

Zona d'estar

  • Zona de menjador
  • Sofà
  • Zona d'estar

Equipament audiovisual i tecnològic

  • TV de pantalla plana
  • TV

Equipament de l'habitació

  • Endoll a prop del llit
  • Penjador de roba
  • Hipoal·lergògena
  • Parquet
  • Terra enrajolat o de marbre
  • Amb moqueta
  • Estris de planxar
  • Planxa

Animals

L'allotjament accepta animals a petició. Poden comportar un suplement.

Exterior

  • Zona de pícnic
  • Mobiliari exterior
  • Zona de menjador exterior
  • Terrassa per prendre el sol
  • Barbacoa
  • Terrassa
  • Jardí

Menjar i begudes

  • Esmorzar a l'habitació
  • Tetera/cafetera

Activitats

  • Tours en bici
  • Tours a peu
  • Zona aquàtica(Càrrec addicional Fora de l'allotjament)
  • Guardaesquís
  • Hípica(Càrrec addicional Fora de l'allotjament)
  • Ciclisme
  • Senderisme
  • Piragüisme(Càrrec addicional Fora de l'allotjament)
  • Esquí
  • Pesca(Fora de l'allotjament)

Serveis i extres

  • Servei de despertador

Característiques de l'edifici

  • Apartament privat en un edifici

Transport

  • Lloguer de cotxes

Serveis de recepció

  • Possibilitat de factura
  • Registre d'entrada o sortida privat
  • Registre d'entrada o sortida exprés

Altres

  • Prohibit fumar a tot l'allotjament
  • Calefacció
  • Habitacions familiars
  • Habitacions per a no fumadors

Seguretat

  • Extintors
  • Accés amb clau
  • Detector de monòxid de carboni

La teva escapada t'espera

Sent-te com a casa

Relaxa't amb tota comoditat i descobreix tot el que t'ofereix Zakopane.

Consulta la disponibilitat

Ubicació

Com arribar-hi

A les parelles els ha agradat especialment la ubicació - li han posat un 8,8 per a viatges de 2 persones.

Adreça

Nowe Bystre 187B, 34-521 Zakopane, Polònia

Distància

A 6,7 km de Zakopane

Entrada de 16:00 a 22:00

Sortida de 10:00 a 11:00

Què hi ha a prop

Què hi ha a prop?

  • Park Linowy Złota Grań3,5 km
  • Zjeżdżalnia grawitacyjna3,7 km
  • Tatra National Park4,7 km
  • Willa Malinówka5 km
  • Zabytkowa Zagroda5 km
  • Zabytkowy Dom u Wnukow5,5 km
  • Willa Staszeczkówka5,8 km
  • Klasztor Ss Sercanek5,8 km
  • Willa Atma6 km
  • Szymanowski Muzeum6 km

Restaurants i cafeteries

  • RestaurantRestauracja Kiyrnicka By Saguła2,4 km
  • RestaurantKarczma Honielnik Gubałówka2,7 km
  • RestaurantKarczma Pająk2,7 km

Entorn natural

  • MuntanyaMuntanya de Gubalowka4 km
  • BoscLasy pod Gubałowskie4,2 km
  • CascadaSiklawica Waterfall7,9 km
  • PicWielki Giewont (1895m)13 km

Remuntadors

  • Telecadira de Szymoszkowa4,2 km
  • Butorowy Wierch Chairlift4,8 km
  • Pod Butorowym J-bar5 km

Transport públic

  • TrenEstació de tren de Zakopane6,9 km
  • TrenPoronin8 km

Aeroports més propers

  • Aeroport de Poprad-Tatry71 km

Distàncies estimades més curtes a peu o en cotxe. Les distàncies reals poden variar.

Bo de saber

Normes de la casa

Normes i informació pràctica per a la teva estada a Highland Apartments Pod Gubałówką.

Entrada

De les 16:00 a les 22:00

Cal que facis saber a l'allotjament a quina hora arribaràs amb antelació.

Sortida

De les 10:00 a les 11:00

Llits per als nens

Condicions d'estades amb nens

S'hi poden allotjar nens de totes les edats.

Els nens de 3 anys o més paguen la tarifa d'adult en aquest allotjament.

Condicions dels bressols i llits supletoris

En aquest allotjament no hi ha bressols ni llits supletoris.

No hi ha restricció d'edat

No hi ha edat mínima per fer el check-in

Fumar

No es pot fumar.

Festes

No s'hi poden celebrar festes o esdeveniments

Animals

L'allotjament accepta animals a petició. Poden comportar un suplement.

Idiomes que es parlen

anglès i polonès

La lletra petita

  • Aquest allotjament no accepta comiats de solters o festes similars.
  • Si t'allotges amb nens, has de tenir en compte que l'allotjament està obligat legalment a seguir els estàndards de protecció de menors i a determinar-ne la identitat i la relació que tenen amb els adults amb qui s'allotgen.

FAQ

Preguntes freqüents

Tot el que vulguis saber sobre l'estada a Highland Apartments Pod Gubałówką.

Quin tipus d'esmorzar se serveix a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Les opcions d'esmorzar a Highland Apartments Pod Gubałówką inclouen: continental i Cuina: Continental. Els clients valoren l'esmorzar amb un 8,8/10.

Quin tipus d'habitació puc reservar a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

A Highland Apartments Pod Gubałówką hi ha aquests tipus d'habitació: Apartament 1 Habitació amb Balcó i Vistes a la Muntanya; Apartament 2 Habitacions amb Vista sobre la Muntanya; Apartament amb Vista sobre la Muntanya; Apartament amb Vista sobre la Muntanya; Apartament Deluxe; Apartament Deluxe.

Quants hostes poden allotjar-se a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

A Highland Apartments Pod Gubałówką, el tipus d'habitació més gran té capacitat per a un màxim de 6 persones.

Quins són els horaris d'entrada i sortida a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Entrada: De 16:00 a 22:00. Sortida: De 10:00 a 11:00.

Hi ha aparcament a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Hi ha aparcament privat gratuït a l'allotjament. No cal fer reserva.

Hi ha Wi-Fi a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Hi ha WiFi a tot l'allotjament. És gratuïta.

S'admeten animals de companyia a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

L'allotjament accepta animals a petició. Poden comportar un suplement.

Quant costa allotjar-se a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Els preus a Highland Apartments Pod Gubałówką varien segons les dates i l'habitació que triïs. Consulta les tarifes actuals a l'anunci de més amunt.

Hi ha restaurant a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Highland Apartments Pod Gubałówką no indica que tingui restaurant propi. Pot ser que hi hagi opcions per menjar a prop, a Zakopane.

Quins serveis ofereix Highland Apartments Pod Gubałówką?+

Highland Apartments Pod Gubałówką ofereix aparcament gratis, terrassa, jardí i terrassa per prendre el sol.

A quina distància és Highland Apartments Pod Gubałówką del centre de Zakopane?+

Highland Apartments Pod Gubałówką es troba a 6,7 km de Zakopane.

Quins idiomes es parlen a Highland Apartments Pod Gubałówką?+

A Highland Apartments Pod Gubałówką, el personal parla anglès i polonès.

Ressenyes dels clients

Què diuen els nostres clients

9,2

Segons 143 ressenyes de clients

Personal
9,4 sobre 10
Instal·lacions
9,1 sobre 10
Neteja
9,6 sobre 10
Confort
9,5 sobre 10
Relació qualitat-preu
9,2 sobre 10
Situació
8,8 sobre 10
WiFi gratuïta
9,4 sobre 10

“Very good place for peace and rest, city ir near, hills also are near, just perfect place for peace - Very chill place, beautiful view, all you need is there”

S
SandraLituània
Parella · juny del 2026

“I suggest everyone to rent this flat for the trip, My girl and I liked this so mich - Great apartment, stayed here for two days, everything was perfect. Comfortable bed, TV with tones of channels. Fast internet. All necessary dishes are here. Microwave, teapot, kettle, stove, some tea, coffee and sugar also are here. Reallyy comfortable bed. The wooden style of this apartment is the key feature why you should choose it. There is the smell of the wood after hot shower. Staff also allowed to check out 1 hour later, great service!!! Have I mentioned the comfortable bed? And bed was actually soft, big and comfortable!!!! Thank you for the flat!!!!❤️❤️”

N
NikonPolònia
Persona que viatja sola · abril del 2026

“Chętnie wrócę. 😊”

K
KarolinaPolònia
Parella · setembre del 2026

“Bardzo ładny nowoczesny apartament, w pełni wyposażony. Z całkiem dobra lokalizacja.”

D
DawidPolònia
Persona que viatja sola · agost del 2026

“Un sitio muy bonito, todo el mobiliario es nuevo. Limpio, cuidando los detalles. Desayuno muy rico y variado. Fui con mi pareja y nos encanto. Pedimos un ventilador y enseguida nos consiguieron uno. Muchas gracias por todo.”

S
SylwiaPolònia
Parella · juliol del 2026

“Wystrój, umiejscowienie z pięknym widokiem, parking i udogodnienia”

Ł
ŁukaszPolònia
Persona que viatja sola · setembre del 2026

“Lokalita byla úžasná, byli jsme s pejskem, za kterého nebyl příplatek. Kolem krásné louky a pohoda, klid. Snídaně byly výborné. Toto místo rozhodně doporučuji.”

Š
ŠárkaTxèquia
Parella · agost del 2026

“Moderné priestory vynikajúca atmosféra avšak cez leto je tam príliš teplo a oproti nášmu ubytovaniu prerabali na stavbe :( inak všetko ostatné bolo super”

O
OndrejasovaEslovàquia
Parella · agost del 2026

El teu viatge comença aquí

Planifica la teva estada

Viu l'encant de Highland Apartments Pod Gubałówką. Aconsegueix el millor preu i gaudeix d'una estada inoblidable.

Reserva ara

Millor preu garantit